ДАЮ 40 БАЛОВ СРОЧНО!​9. З міста в сусідне село виїхав велосипедист. Через 2 год йому назустріч із

села вийшов пішохід. Відстань від села до міста дорівнює 67 км. Відомо, що швидкість велосипе- диста на 7 км/год більша за швидкість пішохода. Знайдіть швидкості велосипедиста і пішохода, якщо до моменту зустрічі пішохід був у дорозі 3 год.

Ответы на вопрос

Отвечает Гайнуллин Никита.

Відповідь:

Пояснення:

шв.піш = П

шв.вел = В

вел був у дорозі 2+ 3 = 5 год

а пішохід був у дорозі 3 год   ( це до зустрічі )

те що проїхав велос + те що пройшов пішохід = 67 (бо вони зустрілись)

П * 3 + В * 5 = 67   (1 рівняння)

з умови : В = 7 + П   (2ге)

підставимо:

П * 3 + (7+П) * 5 = 67

звідси знаходиш швидкість пішохода, а потім підставляєш в 2ге і знаходиш швидкість велосипедиста

якщо будуть якісь питання, пиши :)