Пішохід іде паралельно залізничніф колії зі швидкісттю 4км/год.Назустріч йому рузається рівномірно

поїзд зі швидкістю 76 км/год.Знайди давжину поїла в метрах якщо він проїжджає повз пішохідп за 18 с. З розв'язанням.

Ответы на вопрос

Отвечает Мажухина Кристина.

Ответ: 1) 4+76=80 км/год

2). 80*1000. 200 м/с (дробь)

60*60. = 9

3). 200 * 18. = 400м

9. 1.

Объяснение: