Питання до тесту: З однієї станції вирушив поїзд зі швидкістю 56 км/год, а через 4 год з другої

станції назустріч йому вийшов інший поїзд зі швидкістю 64 км/год. Відстань між станціями 584 км. Скільки часу був у дорозі перший поїзд до зустрічі? (можна рівнянням будь ласка? )​

Ответы на вопрос

Отвечает Филиппов Тихон.

Ответ:

7 часов

Объяснение:


Отвечает Молоткова Настя.

Ответ:

7 часов

Объяснение:

1) 56 * 4 = 224 (км) - проехал 1 поезд, до того как выехал 2 поезд

2) 584 - 224 = 360 (км) - расстояние между поездами

3) 56 + 64 = 120 (км/ч) - скорость сближения

4) 360 : 120 = 3 (часа) - время в пути второго поезда

5) 4 + 3 = 7 (часов) - время в пути первого поезда