З однієї станції вирушив поїзд зі швидкістю 56 км/год, а через 4 години з другої станції назустріч

йому вийшов поїзд зі швидкістю 64 км/год. Відстань між станціями 584 км. Скільки часу був у дорозі кожний поїзд до зустрічі?

Ответы на вопрос

Отвечает Быцай Дарья.
56*4=224км(Путь 1 поезда до выхода 2 поезда)
56+64=120км/ч(Скорость сближения)
584-224=360км(Путь ,который прошли поезда вместе)
360/120=3ч(Время,которое шли вместе поезда)
3+4=7ч(Время,которое шёл 1 поезд)
Ответ: 7 часов и 3 часа