Відстань між двома станціями дорівнює170 км. з однієїстанції в напямку другої вирушив товарний

потяг. через годину йому назустріч з другої станції вийшов п аспжирський потяг. поїзди зустрілися на відстані 100 км від першої станції. знайдіть швидкість товарного поїзда, якщо вона на 20км/год менша від швидкості пасажирського поїзда.

Ответы на вопрос

Отвечает Дрекалов Иван.
Пусть х - скорость товарного поезда.
Тогда х+20 - скорость пассажирского поезда. ⇒
100/х-(170-100)/(х+20)=1
100х+2000-70х=х²+20х
х²-10х-2000=0   D=8100
x₁=50   x₂=-40  x₂∉
Скорость товарного поезда равна 50 км/ч.