407. Доведіть, що вираз 3х? (3 – 4x) – 6x (1,5х – 2x2 +x3) набуває не- додатних значень при всіх

значеннях x412. Спростіть вираз:52 – 4Зb – 263+ 20b ..342) 14т. т - п•16n = 2 (m+n”).​

Ответы на вопрос

Отвечает Кошкин Михаил.

Відповідь:

3 – 4x – 9x^2 +24x^2-18x=3-18x+15x^2

Спростіть вираз:

52 – 4 =48

Зb – 263

+ 20b ..

3

4

2) 14т. т - п

•16n = 2 (m+n”).​