С-1.2 Б 1. Порівняйте числа х і у, якщо 1 ) 7x — 7y = - 0,49 ; 2) х-у 2=0,8 12


Ответы на вопрос

Отвечает Слепчевич Вика.

Ответ:

Давайте розв'яжемо цю систему рівнянь:

1) 7x - 7y = -0,49

2) (x - y) / 2 = 0,8 / 12

Спочатку перетворимо друге рівняння:

(x - y) / 2 = 0,8 / 12

Розподілімо обидві сторони на 0,8:

(x - y) / 2 = (0,8 / 12)

Тепер обчислимо 0,8 / 12:

(0,8 / 12) = 0,067

Отже, отримали:

(x - y) / 2 = 0,067

Тепер ми можемо використовувати ці два рівняння для порівняння x і y.

З першого рівняння:

7x - 7y = -0,49

Розділімо обидві сторони на 7:

x - y = -0,49 / 7

x - y = -0,07

Тепер ми маємо систему двох рівнянь:

1) x - y = -0,07

2) (x - y) / 2 = 0,067

З першого рівняння ми отримали x - y = -0,07. З другого рівняння ми отримали (x - y) / 2 = 0,067. Обидва ці рівняння виражають різницю між x і y. Таким чином:

x - y = x - y

Отже, -0,07 = 0,067

Це не вірно, отже, система рівнянь не має розв'язку.

x і y не можуть бути точно визначені за цією системою рівнянь.

Объяснение:

можно лучший ответ пушу учёного