2. Які з чисел 3, -2 є коренями рівняння 4х – 4 = х + 5 ? даю 40 баллов


Ответы на вопрос

Отвечает Блок Богдана.

4x-4 = x+ 5\\x=3\\\\4\cdot3-4=12-4=8\\4+5=9\neq 8

3 - не є коренем рівняння

4x-4 = x+ 5\\x=-2\\\\4\cdot(-2)-4=-8-4=-12\\-2+5=3\neq 8

-2 - не є коренем рівняння