Легковий автомобіль за 3,5 години проїхав ту ж відстань, що і вантажний за 5 годин. Знайдіть їх

швидкості, якщо швидкість легкового автомобіля на 30 км/год більша за швидкість вантаж ного автомобіля

Ответы на вопрос

Отвечает Захаркина Софья.

Ответ:

70 , 100

Объяснение:

v  - скорость грузовика

l  - скорость легковушки

s  -  расстояние

получаем систему

{ s  = l * 3.5

{ s  = v * 5

{ l - v  = 30

{  l * 3.5  = v * 5

{  l = 30 + v

{  (30 + v) * 3.5  = v * 5

(3.5-5)v + 3.5*30 = 0

v = -3.5*30 / (3.5-5) = 70

{  l = 30 + v = 30 + 70 = 100