СРОЧНО, ПРОШУ, ОСТАЛОСЬ 15 МИНУТ Один з коренів квадратного тричлена x^2 + 3x + q дорівнює 5.

Знайдіть q і другий корінь тричлена.

Ответы на вопрос

Отвечает Лобанова Аня.

Ответ:

-g=25+15

g=-40

х²+3х-40=0

Д=9+160=169

х=5

х=-8

Объяснение: