Один з коренів квадратного тричлена х² + Зх + q дорівнює 5. Знайдіть q і другий корінь тричлена​


Ответы на вопрос

Отвечает Попов Роман.

Ответ:

Объяснение:

X²+3x+q=0     ;x1=5

підставте x1 = 5 у рівняння, щоб отримати q

5²+3*5+q=0

25+15+q=0

q=-40

рівняння набуває вигляду

x²+3x-40=0

за допомогою формули Вієти для обчислення другого кореня рівняння

x1*x2=-40

5*x2=-40  |  : 5

X2=-8