Розв'яжіть рівняння та запишіть відповідь: x − 17 5 = 3 x + 7 4 + 2


Ответы на вопрос

Отвечает Акатаева Айым.

Ответ:

x= -125.5 или x=-13.45

Объяснение:

x − 17 5 = 3 x + 7 4 + 2

x-3x=76+175

-2x=251

x=-125.5

или так

x-17.5=3x+7.4+2

x-3x=9.4+17.5

-2x=26.9

x= -13.45