Знайдіть другий член геометричної прогресії, якщо b5=48; q=2.


Ответы на вопрос

Отвечает Тратас Ульяна.

Ответ: 6

Объяснение:

b5=b1*q^n-1

48=b1*16

b1=48/16

b1=3

b2= 3*2=6