Складіть зведене квадратне рівняння, корені якого дорівнює: 7 і -1


Ответы на вопрос

Отвечает Боранхан Макпал.

Ответ:

Объяснение:

ax²+bx+c=0     x1=7    ,    x2=-1

c=x1*x2=7*(-1)=-7

c=-7

-b=x1+x2=7+(-1)=6

b=-6

OTBET:рівняння має вигляд:   x²-6x-7=0