Розкрийте дужки і зведіть подiбнi доданки: - (9.4-B) + (-B +3,7)помогите пеже​


Ответы на вопрос

Отвечает Костенко Яна.

Відповідь: -5,7.

Пояснення:

- (9.4-b) + (-b +3,7)=

- 9.4+b -b +3,7=-9,4+3,7=-5,7.