Помогите срочно!!! Д/з Розкрийте дужки і зведіть подiбнi доданки: 4(5x-6)+3x-25 2(12-6a)-(2a+5) .

-(2y+3)-8(3y-13) 7x+5(2x-6) 26x-2(16+13x) ● • •даю 10 баллов ​

Ответы на вопрос

Отвечает Анарбаева Нурай.

Відповідь:

Пояснення:

4(5x-6)+3x-25 розкриваємо дужки та зводимо подібні доданки: 20x - 24 + 3x - 25 = 23x - 49.

2(12-6a)-(2a+5) розкриваємо дужки та зводимо подібні доданки: 24 - 12a - 2a - 5 = -14a + 19.

-(2y+3)-8(3y-13) розкриваємо дужки та зводимо подібні доданки: -2y - 3 - 24y + 104 = -26y + 101.

7x+5(2x-6) розкриваємо дужки та зводимо подібні доданки: 7x + 10x - 30 = 17x - 30.

26x-2(16+13x) розкриваємо дужки та зводимо подібні доданки: 26x - 32 - 26x = -32.

Отже, спрощені вирази виглядають так:

23x - 49

-14a + 19

-26y + 101

17x - 30

-32