Знайдіть дискримінант квадратного тричлена та визначте кількість коренів: 1) х 2 +3х-7=0;


Ответы на вопрос

Отвечает Safuanova Regina.

Ответ:

Объяснение:

х 2 +3х-7=0

x^{2} +3x-7=0\\D=9+28=37

Так как 37>0 , то уравнение имеет два корня.