Знайдіть шостий член геометричної прогресії якщо b2=6 b4=24


Ответы на вопрос

Отвечает Кощенко Вікуся.

Ответ:

96

Объяснение:

b_{3}=\sqrt{b2*b4}=\sqrt{6*24}=\sqrt{6*6*2*2}=12

q=\frac{b3}{b2}=12/6=2

b1=b2/q=6/2=3

b6=b1*q^{5}=3*2^{5}=96