При якому значенні параметра m рівняння (3+m)x=10 має коренем число 5? 3 -1 6 1


Ответы на вопрос

Отвечает Sandul Sereoja.

Ответ:

Вроде -1

Объяснение:

(3-1)×5=2×5=10