Знайдіть координати точки перетину графіків функцій у=3х-2 та у=4 А: (6;-4) Б:(-2;4) В:(2;4)

Г:(-1;-5) 8 клас

Ответы на вопрос

Отвечает Ефремова Вероника.

Для знаходження точки перетину графіків функцій потрібно прирівняти їх значення у:

3х - 2 = 4

Знайдемо х:

3х - 2 = 4

3х = 6

х = 2

Підставимо х в одну з функцій:

у = 3*2 - 2

у = 6 - 2

у = 4

Тому координати точки перетину графіків функцій є В: (2;4)