Обчисліть площу трапеції, у якої сума основ дорівнює 20 см, а висота - 6 см​ (це геометрія. Я

просто не туди натиснула

Ответы на вопрос

Отвечает Нурланов Айбар.

Ответ:

Площа трапеції дорівнює добутку півсуми її підстав на висоту. => ( 20 : 2) × 6 = 10 × 6 = 60