Основи трапеції дорівнюють 7мі 11 м, а висота дорівнює 8 м. Обчисли площу трапеції. Відповідь:

площа трапеції дорівнює 2 M​

Ответы на вопрос

Отвечает Хайрат Лаура.

Відповідь:

72 м2

Пояснення:

S=(a+b):2×h

S=(7+11):2×8=9×8=72 м2