Коренем якого рівняння є число 2,25? 3x - 5 = ( x+3)/32x+1=9/22,25x-4=2x+54x=9)2СРОЧНО!!!​


Ответы на вопрос

Отвечает Пашкович Максим.

Відповідь:

Давайте перевіримо кожне з наведених рівнянь, щоб з'ясувати, коренем якого з них є число 2,25.

3x - 5 = (x + 3)/3:

Підставимо x = 2,25 у ліву та праву частину рівняння:

3 * 2.25 - 5 = (2.25 + 3)/3

6.75 - 5 = (5.25)/3

1.75 = 1.75

Отже, рівняння 3x - 5 = (x + 3)/3 має корінь x = 2,25.

2x + 1 = 9/2:

Підставимо x = 2,25 у ліву та праву частину рівняння:

2 * 2.25 + 1 = 9/2

4.5 + 1 = 4.5

Отже, рівняння 2x + 1 = 9/2 не має кореня x = 2,25, оскільки ліва і права частини не рівні.

2.25x - 4 = 2x + 5:

Підставимо x = 2,25 у ліву та праву частину рівняння:

2.25 * 2.25 - 4 = 2 * 2.25 + 5

5.0625 - 4 = 4.5 + 5

1.0625 = 9.5

Отже, рівняння 2.25x - 4 = 2x + 5 не має кореня x = 2,25, оскільки ліва і права частини не рівні.

4x = 9 * 2:

Підставимо x = 2,25 у ліву та праву частину рівняння:

4 * 2.25 = 9 * 2

9 = 18

Отже, рівняння 4x = 9 * 2 не має кореня x = 2,25, оскільки ліва і права частини не рівні.

За результатами перевірки, рівняння 3x - 5 = (x + 3)/3 має корінь x = 2,25.

Пояснення: