Знайти площу трапеції, основи якої дорівнюють 8см і 14см, а бічна сторона дорівнює 10см та утворює

з більшою основою кут 60 градусів. Помогите рожайлуста ​

Ответы на вопрос

Отвечает Касымхан Динара.

Ответ:

55√3 см²

Пошаговое объяснение:

Дано: КМРТ - трапеція, МР=8 см, КТ=14 см. КМ=10 см, ∠К=60°

S(КМРТ) - ?

Проведемо висоту МН.  ΔКМН - прямокутний, ∠КМН=90-60=30°, отже КН=1/2 КМ = 10:2=5 см.

За теоремою Піфагора МН=√(КМ²-КН²)=√(100-25)=√75=5√3 см.

S=(8+14):2*5√3=11*5√3=55√3 см²