бабусі треба засмажити 6 котлет а на сковороді поміщається тільки 4 катлети. кожного котлету треба

смажити 6 хвилин на одному боці і 5 на другому. скільки треба часу щоб за смажити 6 катлет на сковородці

Ответы на вопрос

Отвечает Бортнік Ія.

Ответ:

22 хвилини

Пошаговое объяснение:

1) 6+5=11 (мин.)- жарились 4 котлети

2) 6+5=11 (мин.)- жарились 2 котлети

3) 11+11=22 (мин.)- жарились всі 6 котлет.

Ответ: 22 хвилин

Отвечает Кудинова Екатерина.

Ответ:

Пошаговое объяснение: