Яка з точок належить графіку функції 2 y = x² - 15x А(-10; -50)| Б(-10; 50)| В(-10; 140)​


Ответы на вопрос

Отвечает Гаврилюк Влада.

Ответ:

Нi одна з точок A(-10;-50) Б(-10;50) В(-10;140) не належить графiку функцii

2y = x {}^{2}  - 15x

Объяснение:

А) Пiдставимо координати точки A(-10;-50) де x=-10 y=-50 у рiвняння функцii

2y = x {}^{2}  - 15x

Маемо:

2 \times ( - 50) = ( - 10) {}^{2}  - 15 \times  \\   \times ( - 10)

 - 100 = 100 + 150

 - 100 = 250

Вiдповiдь:

Точка A(-10;-50) не належить графiку функцii

2y = x {}^{2}  - 15x

Б) Пiдставимо координати точки Б(-10;50) у рiвняння функцii

2y = x {}^{2}  - 15x

Маемо:

2 \times 50 = ( - 10) {}^{2}  - 15 \times  \\  \times ( - 10)

100 = 100 + 150

100 = 250

Вiдповiдь: Точка Б(-10;50) не належить графiку функцii

2y = x {}^{2}  - 15x

В) Пiдставимо координати точки В(-10;140) де x=-10 y=140 у рiвняння функцii

2y = x {}^{2}  - 15x

Маемо:

2 \times 140 = ( - 10) {}^{2}  - 15 \times  \\  \times ( - 10)

280 = 100 + 150

280 = 250

Вiдповiдь:

Точка В(-10;140) не належить графiку функцii

2y = x {}^{2}  - 15x