Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 19,5. Одне число 18,4. Знайдіть друге число. Будь ласка

допоможіть треба дуже срочно!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Козлова Алёна.

Ответ:

19,5 × 2 = 39

Значить 39 - 18,4 = 20,6

Пепевіряємо:

20,6 + 18,4 = 39, 39 : 2 = 19,5

Отвечает Муслим Атажан.

Ответ:

Друге число — 20,6

Пошаговое объяснение:

Маємо рівняння: (х + 18,4) ÷ 2 = 19,5. Розв'язуємо —

(х + 18,4) ÷ 2 = 19,5

х + 18,4 = 19,5 × 2

х + 18,4 = 39

х = 39 - 18,4

х = 20,6