Запитання 1) Знайти середнє арифметичне двох чисел, одне з яких 4, а друге - на 5 більше. А) 4,5

Б) 13 В) 6,5 Г) 6 Запитання 2) Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 100. Одне з чисел дорівнює 70. Знайдіть друге число А) 130 Б) 120 В) 110 Г) 140 Запитання 3) Середнє арифметичне трьох чисел дорівнює 27. Сума двох з даних чисел дорівнює 50. Знайдіть третє число А) 28 Б) 30 В) 31 Г) 29

Ответы на вопрос

Отвечает Ахметов Тимур.

Ответ:

1.В

2.А

3.В

Пошаговое объяснение:

Средне арифметическое чисел это сумма всех чисел ряда поделённое на количество чисел ряда.

1.

4+5=9

(4+9)÷2= 6,5 - сред. ариф.

2.

100×2=200

200-70=130

(130+70)÷2=100 - сред. ариф.

3.

27×3= 81

81-50=31

(12+38+31)÷3=27 - ср. ариф.

Отвечает Стронг Ооо.

Ответ:

3 не знаю( извини .