Самостійна робота, 5 клас «Середнє арифметичне. Середнє значення величин»Варiант 21. Знайдіть

середнє арифметичне чисел:a) 7,2 i 7,4; 6) 4,5; 4,6 i 4,7; B) 0,3; 0,5; 0,8 i 1,4.2. Сума шести чисел дорівнює 57. Чому дорівнює їхсереднє арифметичне?3) Турист ішов 3 год зі швидкістю 4 км/год і 2 години зішвидкістю 5 км/год. Яка середня швидкість руху туриста?4) Середнє арифметичне чотирьох чисел дорівнює 5.3.Тому дорівнює сума цих чисел?) Середнє арифметичне двох чисел дорівнює 19. Одне зих чисел дорівнює 14,6. Знайдіть друге число.​

Ответы на вопрос

Отвечает Грицин Дмитро.
1. 1. 7,3; 2. 4,6; 3. 0,75;
2. 9,5
3.
4.
Отвечает Семёнова Есения.

4) 5,3 × 4 = 21,2

5) 19 × 2 = 38

38 - 14,6 = 23,4