Срочно!!!!!! даю 30 балов!!!при якому значені рівняння 3x^2-ax+3 має один корінь​​


Ответы на вопрос

Отвечает Газарян Рамзес.

Ответ:

|6|

Объяснение:

Квадратне рівняння має один корінь, якщо D=0

За означенням дискримінанта а2-4*3*3=0, а2=36, а=|6|

Корінь рівняння: х=|1|

Отвечает Янчинський Максим.
При а=6
Бо D=a^2-4•3•3
-4•3•3•=-36
Якщо D=0, то рівняння має два рівні корені (один)