Знайдіть корінь рівняння (x + 3)(x − 7) − (x − 4)(x + 4) = 11 .


Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Анна.

(x+3)(x-7)-(x-4)(x+4)=11

x^2-7x+3x-21-x^2-4x+4x+16=11

-4x-5=11

-4x=11+5

-4x=16

x=16:(-4)

x=-4