1. Розв'яжи рівняння: 3х + 5х – 2 = 22.-РЕ---2. Знайди значення виразу:(7° + 16) : (3° — 14).3.

Обчисли значення у за формулою:y = 5x — 2, якщо х = 3." -2​

Ответы на вопрос

Отвечает Ибраев Дамир.

Ответ:

1.х=3

2.1,307692

3.у=13

Пошаговое объяснение:

1.3х+5х-2=22

8х-2=22

8х=22+2

8х=24

х=24:8

х=3

2.(7^{0} +16):(3^{0} -14)

(1+16):(1-14)

17:(-13)

-\frac{17}{13}

3.у=5*3-2

у=15-2

у=13