ПОМОГИТЕ ПОЖАЛУЙСТА СРОЧНО!ДАЮ 32 БАЛЛА Для завдань 1–4 вибери правильну відповідь 1. У Марійки

було 300 грн. На t грн вона придбала канцтовари. Скільки грошей залишилося в дівчинки? А. 300 : t Б. t – 300 В. 300 – t Г. 300 + t 2. Коренем якого рівняння є число 7? А. 5x = 35 Б. x + 3 = 11 В. 10 – x = 4 Г. 42 : x = 7 3. Працівник шкільної їдальні за 6 хв почистив 48 картоплин. Яка в нього продуктивність праці чищення картоплі? А. 6 карт./хв Б. 7 карт./хв В. 8 карт./хв Г. 9 карт./хв 4. Обчисли значення x за формулою x = 4y – 5, якщо y = 9. А. 33 Б. 41 В. 8 Г. 31 Для завдань 5–9 запиши розв’язання 5. При якому значенні x рівність 13x – 5x = 320 буде правильна? 6. Велосипедист, що рухається зі швидкістю 18 км/год, долає деяку відстань за 8 год. За скільки годин подолає цю відстань скутерист, швидкість якого на 6 км/год більша за швидкість велосипедиста? 7. Розв’яжи рівняння (238 + x) – 438 = 713. 8. Знайди значення виразу (131 497 – 59 017) : 24 + 415 ∙ 206. 9. Після того як придбали m кг цибулі по 8 грн/кг, у гаманці залишилося 25 грн. Склади вираз для обчислення кількості грошей T, які були в гаманці перед купівлею цибулі, та знайди значення T, якщо m = 5.

Ответы на вопрос

Отвечает Гимаева Лиля.

Ответ:.

1-В

2-А

3-А

4-Г

5-нет

7-1113

Пошаговое объяснение:

Отвечает Ручейков Марк.

Ответ:

1)в

2)а

3)в

4)г

5)13x-5x=320;  8x=320;  x=40

6)18*8=144(км) - деяка відстань

144÷(18+6)=6(год)

7) (238+x)-438=713;  238+x=1151;  x= 913

8) (131497-59017)÷24+415*206=72480÷24+85490=3020+85490=88510

9)8*5=40(грн) - 5кг цибулі

40+25=65(грн)