1.Склади числовий вираз та знайди його значення: добуток різниці чисел 630 і 510 та суми чисел 59

і 41 2. Запиши формулу для обчислення периметра P прямокутника. Знайди P, якщо a = 32 см, b = 6 дм. 3. Вирази в кілограмах: 1) 35 000 г = 350 кг ; 2) 7 т = 7 000 кг ; 3) 5 т 120 кг = 512 кг ; 4) 6 ц = 600 кг . Які із рівностей вірні? 4.Які із чисел 2; 7; 1; 4 є коренями рівняння:56 : x –8 =6 5. Розв’яжи рівняння : 1) 1279 + x = 3107; 6. Розв’яжи рівняння : 5271 - x = 2837; 7. Розв’яжи рівняння : 912 : (х - 45) = 24. 8. Розв’яжи рівняння: (x + 562) – 238 = 543; 9. Човен, власна швидкість якого 21 км/год, плив 4 год за течією і 3 год проти течії. Яку відстань подолав човен, якщо швидкість течії — 4 км/год? 10. Обчисли: 1) 535 ⋅ 207 – 32 832 : 76; СРОЧНО ПОМОГИТЕ Я НА КОНТРОЛЬНОЙ

Ответы на вопрос

Отвечает Комаров Павел.

Ответ:

1. Добуток різниці чисел 630 і 510 (120) та суми чисел 59 і 41 (100): 120 * 100 = 12 000.

2. P = 2a + 2b, P = 2*32 + 2*60 = 184 см.

3. Вірні всі рівності.

4. Щоб знайти корені рівняння, потрібно підставити кожне з даних чисел замість х і перевірити, чи виконується рівність. Таким чином, для рівняння 56 : x –8 =6, коренями є числа 7 і 14.

5. x = 1828.

6. x = 2434.

7. x = 57.

8. x = -43.

9. Відстань, пройдену човном, можна знайти за формулою: D = V*t, де V - швидкість човна відносно води, t - час подорожі. За течією човен проплив 21+4=25 км, проти течії - 21-4=17 км. Отже, загальна відстань, яку подолав човен, дорівнює 25+17=42 км.

10. 109 595.