Обчисли 2-й член арифметичної прогресії, якщо відомо,

що a1 = −2,9 і d = 5,1​

Ответы на вопрос

Отвечает Ходоренко София.

Відповідь:

a2 = 2,2

Пояснення:

a1 = −2,9  

d = 5,1​

a2 = a1 + d = -2,9 + 5,1 = 2,2

Отвечает Гуркина Арина.

Ответ:

2,2

Объяснение:

a1=-2,9; d=5,1

a2-?

an=a1+(n-1)d

a2=-2,9+1*5,1=2,2.