Знайдіть суму та добуток коренів квадратного рівняння: 2x2-3x+1=0 відповіді: а) 3;1 ; б)2/3;-1/3;

в)2;-1; г)1,5;0,5

Ответы на вопрос

Отвечает Потапов Марк.

Ответ:

г

Объяснение:

2x²-3x+1=0

x1+x2= 3/2= 1,5

x1*x2= 1/2= 0,5