Напишіть 6 властивостей добутку матриць Буквально пару речень, без інтернету та ботів. своїми

словами і простими словами щоб було якомога зрозуміліше. до кожної властивості зробіть будь ласка 3 приклади з розвязком

Ответы на вопрос

Отвечает Пономорёва Алёна.

Ответ:

Объяснение:

Пример 1:

A = [[1, 2], [3, 4]]

B = [[5, 6 =], [7, 8]]

C A + B = [[1+5, 2+6], [3+7, 4+8]] = [[6, 8], [10, 12]]

Пример 2:

A = [[-1, 0], [2, 3]]

B = [[4, -2], [1, 5]]

C = A + B = [[-1+4, 0+(-2)], [2+1, 3+5]] = [[3, -2],3 [, 8]]

Пример 3:

A = [[2, 3, 1], [0, -1, 4]]

B = [[-1, 2, 0 =], A B [ +3, = 2, -3 [[]]

C2+(-1), 3+2, 1+0], [0+3, -1+2, 4+(-3)]] = [[1, 5, 1], [3, 1, 1]]

Пример 4:

A = [[1, 1], [1, 1]]

B = [[2, 2], [2, 2]]

C = A + B = [[11+2,+2], [1+2, 1+2]] = [[3, 3], [3, 3]]

Пример 5:

A = [[-2, -3], [-4, -5]]

B = [[1, 2], [,3 4]]

C = A2 + B = [[-+1, -3+2], [-4+3, -5+4]] = [[-1, -1], [-1, -1]]