Значення змінних a і b такі, що 2a + b = -8; c = -4. Чому дорівнює значення виразу 6ac + 3bc? даю

25 баллов СРОЧНО!!!

Ответы на вопрос

Отвечает Кяргин Егор.

Відповідь:

6ac + 3bc=96

Завдання:

Значення змінних a і b такі, що 2a + b = -8; c = -4. Чому дорівнює значення виразу 6ac + 3bc?

Розв'язання:

Для обчислення даного виразу спочатку треба винести спільний множник за дужки, а тоді підставити значення 2a + b = -8; c = -4 в отриманий вираз, отже маємо:

6ac + 3bc = 3c(2a + b) =3  \cdot( - 4) \cdot( - 8) = 96

#SPJ1