Завдання 6 Порівняйте з нулем добуток: a) (-12) (-17) 5 (-9) (-11) - 25 6) (-9) (-2)-3- (-8) 0

ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН Завдання 7 Виконайте множення: 1) -2,8. 2) (-) (1) -12 9 3) 4) am 11 (-13). 13 ·(-6)-40 15​

Ответы на вопрос

Отвечает Сауляк Нина.

Ответ:

6) Порівнюємо добутки з нулем:

a) (-12) (-17) 5 (-9) (-11) - 25 = 0

b) (-9) (-2)-3- (-8) 0 = 8

7) Виконуємо множення:

1) -2,8 * 2 = -5,6

2) (-1) * (-12) * 9 = 108

3) am = am

4) 11 * (-13) * (-6) = 858