8 минут назад Алгебра 5 - 9 классы Завдання 6 Порівняйте з нулем добуток: a) (-12) (-17) 5 (-9)

(-11) - 25 6) (-9) (-2)-3- (-8) 0 ВСЕУКРАЇНСЬКА ШКОЛА ОНЛАЙН Завдання 7 Виконайте множення: 1) -2,8. 2) (-) (1) -12 9 3) 4) am 11 (-13). 13 ·(-6)-40 15

Ответы на вопрос

Отвечает Соболь Андрей.

Ответ:

Объяснение:

Давайте порівняємо добутки з нулем:

a) (-12) (-17) = 204

5 (-9) (-11) = 495

204 - 25 = 179

179 ≠ 0

(-9) (-2) = 18

-3 - (-8) = -3 + 8 = 5

18 - 5 = 13

13 ≠ 0

Отже, у всіх наведених виразах добуток не дорівнює нулю.

Тепер виконаємо множення:

-2.8 = -22.4

(-1) (-12) = 12

am 11 (-13) = -143am

13 · (-6) = -78

-40 / 15 = -8/3