Задача 1. За зняття коштів з кредитного рахунку клієнт повинен сплатити банку 4% від суми, яку

знімає. Скільки гривень сплатить клієнт при знятті 20 000 грн задача 2. Початкова вартість сукні 350 грн. Під час розпродажу сукня подешевшала на 20%. Яка вартість сукні під час розпродажу? задача 3. маса першої деталі 200г, що складає 80% маси другої. яка маса деталі? На скільки грамів друга деталь важча за першу? задача 4. Ціну деякого товару знизили на 20%, а потім - ще на 10%. На скільки відсотків знизили всього початкову ціну товару?

Ответы на вопрос

Отвечает Лисицын Иван.

Ответ:

задача 1. 4% від 20 000 грн = (4/100) * 20 000 грн = 800 грн. Клієнт сплатить 800 грн при знятті 20 000 грн.

задача 2. 20% знижка означає, що сукня подешевшала на (20/100) * 350 грн = 70 грн. Тому вартість сукні під час розпродажу буде 350 грн - 70 грн = 280 грн.

задача 3. Якщо маса першої деталі 200 г, то маса другої деталі буде (80/100) * 200 г = 160 г. Маса другої деталі буде важчою за першу на 160 г - 200 г = -40 г. Отже, друга деталь буде на 40 г легшою за першу.

задача 4. Спочатку ціна товару знизилася на 20%. Тому, залишилося (100% - 20%) = 80% початкової ціни товару. Потім ціна товару знизилася на 10%. Тому, залишилося (80% - 10%) = 70% початкової ціни товару. Отже, всього початкову ціну товару знизили на (100% - 70%) = 30%.