Народ срочно нужно решить задачки по математике! ПОМОГИТЕ! ПЛИЗ!1. Додатні числа а і б такі, що

число а становить 25% від числа б. Скільки відсотків число становить від числа а? 2. Як зміниться величина звичайного дробу, якщо його чисельник збільшити на 50%, а знаменник на 50%?3.Вартість виробу знизили на 12%. потім нову вартість знизили на 24%. Після цих двох знижок вартість виробу стала рівною 72 грн. Знайти початкову вартість товару?

Ответы на вопрос

Отвечает Горохов Валера.
1)a=0,25b-100%
b-x%
x=b*100/0,25b=400%
2)Была х/у
Стала 1,5х/0,5у=3*х/у
Увеличилась в 3 раза
3)х-начальная стоимость
0,88х-стоимость после 1 уценки
0,88*0,76х=0,6688х-стоимость после 2 уценки
0,6688х=72
х=72:0,6688≈107,66гр