розв’яжіть рівняння коринь х+5 коринь 3-х=2 . якщо воно має декілька коренів, то запишіть у

відповідь їх суму

Ответы на вопрос

Отвечает Микитчин Наталя.

Відповідь:

√x+5 = 2 + √x-3

x+5 = 4 + 4 √x-3 + x -3

5 = 4 + 4 √x-3 -3

5 = 1 + 4 √x-3

- 4 √x-3 = - 4

√x-3 = 1

x - 3 = 1

x = 1 + 3

x = 4

Пояснення: