8. Розв'яжіть рівняння: (2x - 3)(x + 7) =(x -4) (2x + 3) + 3​


Ответы на вопрос

Отвечает Жеткизгенова Зарина.

(2x - 3)(x + 7) =(x -4) (2x + 3) + 3

2х² + 14х - 3х - 21 = 2х² + 3х - 8х - 12 + 3

2х² + 11х - 2х² + 5х = - 9 + 21

16х = 12

х = 12 ÷ 16

х = 3/4

х = 0,75

Отвечает Глобина Ксюша.

...(2x–3)(x+7)=(x–4)(2x+3)+3...

Розкриваємо дужки:

2x²+14x–3x–21=2x²+3x–8x–12+3.

Записуємо невідомі зліва, а відомі — справа.

Зверніть увагу!!! Після перенесення через дорівнює, знак треба змінити на протилежний.

2x²–2x²+14x–3x–3x+8x=21–12+3.

Тепер необхідно звести подібні доданки.

16x=12.

x=12/16=3/4=0.75...