Відомо,що a²+b²=18 і (a+b)² =20. Чому дорівнює значення виразу ab?


Ответы на вопрос

Отвечает Князев Олег.
Выделим полный квадрат:
a² + b² = a² + 2ab + b² - 2ab = (a + b)² - 2ab
(a + b)² - 2ab = 18
20 - 2ab = 18
2ab = 2
ab = 1
Ответ: ab = 1.