6. Відомо, що при деякому значенні а значення виразу а²-5а+3 дорівнює 7. Чому дорівнює при цьому

самому значеннi змiнноï значення виразу a²(a² - 5а + 3)-5a(a² - 5а +3)?​

Ответы на вопрос

Отвечает Колесникова Ксюша.

Ответ:

28

Объяснение:

a²-5a+3=7

a²-5a=4

a²×7-5a×7=7×(a²-5a)=7×4=28