Записати вираз 6k²+12k + k³ + 8 у вигляді добутку і знайти його значення , якщо k=-3 пж до завтра


Ответы на вопрос

Отвечает Габдрашитова Карина.
6k²+12k + k³ + 8=(k+2)³
если k= -3:
(k+2)³=(-3+2)³=(-1)³= -1