Знайдіть суму перших чотирьох членів геометричної прогресії(bn), якщо b1=10,q=3


Ответы на вопрос

Отвечает Соколова Ангелина.

b1=10

b2=10*3=30

b3=30*3=90

b4=90*3=270

S=10+30+90+270=400

Ответ:400