Знайти додатній знаменник прогресії, якщо другий член 1,2, а п'ятий 32,4


Ответы на вопрос

Отвечает Кабидолдин Арсен.

Ответ:

3

Объяснение:

b_2=1.2;b_5=32.4;q>0

b_n=b_1*q^{n-1}

b_2=b_1*q^{2-1}=b_1*q; b_2>0; => b_1=>0

b_5=b_1*q^{5-1}=b_1*q^4

32.4=b_1*q^4=b_1*q^{1+3}=b_1*q*q^3=(b_1*q)*q^3=1.2*q^3

1.2*q^3=32.4; q^3=32.4:1.2; q^3=27=3^3

q=3