Складіть зведене квадратне рівняння корені якого є числа 3 і -2 8 клас


Ответы на вопрос

Отвечает Тулинова Алина.

x^2+px+q=0\\\\x_1=3\; ,\; \; x_2=-2\\\\p=-(x_1+x_2)=-(3-2)=-1\\\\q=x_1\cdot x_2=3\cdot (-2)=-6\\\\\boxed {\; x^2-x-6=0\; }